Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Przywłaszczył telefon za 1500 złotych,

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
23-latek odpowie za przywłaszczenie cudzego mienia. Wykorzystał sytuację i zabrał telefon, który wypadł użytkownikowi. Schował przedmiot, żeby w bezpiecznym momencie po niego wrócić, ale plan się nie powiódł i usłyszał zarzut.

Pokrzywdzonej wypadł telefon przed domem. Kiedy mieszkanka Bolesławca po chwili wróciła po swoją własność, telefonu już było, ale był mężczyzna, który szukał jakiegoś adresu. Twierdził, że nie widział przedmiotu, o który pytała kobieta.

Widząc reakcję pokrzywdzonej, mężczyzna pozbył się telefonu, zostawiając go w śmietniku, żeby później po niego wrócić. Jego plan się nie powiódł, bo wejście do kontenera było zamknięte.

Policjanci najpierw zatrzymali sprawcę przywłaszczenia, a później odzyskali telefon o wartości 1500 złotych.

23-letni mieszkaniec gminy Nowogrodziec odpowie za przywłaszczenie rzeczy znalezionej, za co grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.


polDzisiaj
Niedziela 23 czerwca 2024
Imieniny
Albina, Wandy, Zenona

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl


Ku przestrodze - z archiwum policji
Fotoprzestroga
Fotoprzestroga
ku przestrodze
Fotoprzestroga
Fotoprzestroga
Fotoprzestroga
Fotoprzestroga
ZAGINĄ\Ł
Fotoprzestroga
Fotoprzestroga
wypadek na łokietka
Fotoprzestroga
Fotoprzestroga
Fotoprzestroga
Fotoprzestroga
otoluban.pl © 2007 - 2024 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl